Επίσκεψη στα γραφεία του ΟΑΣΘ
Σήμερα επισκέφθηκα τα γραφεία του ΟΑΣΘ στην Θεσσαλονίκη.
Στην συνάντηση μου με τον πρόεδρο του ΟΑΣΘ κύριο Κωνσταντίνο Ταγγίρη συζητήσαμε τα προβλήματα των αστικών συγκοινωνιών της Θεσσαλονίκης, πως αυτά επηρεάζουν εργαζόμενους πολίτες αλλά και το ευρύ καταναλωτικό κοινό με σημαντικό αντίκτυπο στην αγορά και στους επαγγελματίες του ευρύτερου πολεοδομικού συγκροτήματος.
Δεν υπάρχουν σχόλια